EWAKUACJA SZKÓŁ

KORONAWIRUS

KOMUNIKAT KOMINIARZE

SEZON GRZEWCZY

SZERSZENIE, OSY...

OSTRZEŻENIA METEO

KAMPANIA 4U

ANIMUS FORTIS

FUNDACJA PSP

ZOSTAŃ STRAŻAKIEM

PLATFORMA E-LEARNING

Wypadek w Kuklinowie

Jedna osoba trafiła do krotoszyńskiego szpitala po wypadku do jakiego doszło w miejscowości Kuklinów, gmina Kobylin.
Zgłoszenie do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krotoszynie wpłynęło w nocy 23 lutego 2014 roku o godzinie 4:31.
Dyżurny po przyjęciu zgłoszenia do wypadku wysłał zastęp ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP z Krotoszyna, dwa zastępy ( ratownictwa technicznego i gaśniczy ) z OSP Kobylin oraz zastęp gaśniczy z OSP Kuklinów.
Po dojechaniu do miejsca zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym w przeprowadzonym rozpoznaniu ustalił, że w miejscowości Kuklinów, na drodze DK 36, samochód osobowy wypad z drogi, dachował i leży na dachu w polu. Trzy osoby z samochodu są na zewnątrz pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego. Na miejscu jest patrol Policji. Ruch na drodze częściowo zablokowany.
Będący na miejscu lekarz po przebadaniu 3 osób podjął decyzję o zabraniu do szpitalnego oddziału ratunkowego jednej osoby. Dwie osoby pozostały na miejscu zdarzenia. Strażacy oświetlili teren działania, odłączyli akumulator oraz zamknęli zawór instalacji gazowej. Po wykonaniu czynności przez Policję, samochód postawiono na koła. Działania trwały dwie godziny 5 minut.
Tekst: mł. bryg. Tomasz Niciejewski
Foto: JRG PSP Krotoszyn

DMC Firewall is a Joomla Security extension!