EWAKUACJA SZKÓŁ

KORONAWIRUS

KOMUNIKAT KOMINIARZE

SEZON GRZEWCZY

SZERSZENIE, OSY...

OSTRZEŻENIA METEO

KAMPANIA 4U

ANIMUS FORTIS

FUNDACJA PSP

ZOSTAŃ STRAŻAKIEM

PLATFORMA E-LEARNING

30-lecie POWSTANIA KLUBU HDK przy KP PSP W KROTSZYNIE ! ! !

W piątek 20 listopada 2009 roku w restauracji "Krotosz" nasz klub uroczyście obchodził 30-lecie powstania klubu. Wraz z naszym klubem cieszył się także Klub Honorowych Dawców Krwi istniejący przy Zarządzie Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Krotoszynie, który obchodził swoje 35-lecie istnienia. Naszą uroczystość swoją obecnością zaszczycili: Starosta Krotoszyński - Leszek Kulka, Burmistrz Krotoszyna - Julian Jokś, Prezes Zarządu Rejonowego PCK Krzysztof Kierzek, dr Jerzy Przewoźny, Asystent posła Macieja Orzechowskiego - Pan Miłosz Zwierzyk, Zastępca Komendanta Powiatowego PSP - młodszy brygadier mgr inż. Tomasz Niciejewski oraz pierwszy prezes i założyciel naszego klubu - Henryk Babijów. Podczas uroczystości wszyscy uczestnicy zostali obdarowani bombkami w kształcie czerwonego serca z opisem rocznic obchodzonych przez kluby. Zostały także wręczone podziękowania od Starosty i Burmistrza i posła Orzechowskiego dla klubów.

 

Następnie zostały wręczone nagrody i odznaczenia dla krwiodawców. Wśród uhonorowanych znaleźli się członkowie naszego klubu:

 

W dowód uznania za najlepszy Dar Humanitarny - Bezinteresowne Oddawanie Krwi Zarząd Okręgowy PCK nadał: Łukaszowi Marszałkowi - Odznakę

 

Zasłużony Honorowy Dawca Krwi III stopnia i Dariuszowi Rybce - Odznakę II stopnia oraz Tomaszowi Hołodze - Uchwał± Kapituły Odznaki Honorowej PCK otrzymał

Odznakę Honorową± IV stopnia. Klub HDK przy KP PSP oraz Komendant Powiatowy PSP w Krotoszynie otrzymali Medale Pamiątkowe z okazji 90-cio lecia PCK.

Tekst: st. ogn. w st. spocz. Tomasz Hologa
Foto: asp. sztab. Dariusz Rybka, st. kpt. Janusz Kalak, Agata Babijów - Informacje Regionalne
Wprowadził: st. ogn. Paweł Pawlicki


Our website is protected by DMC Firewall!