EWAKUACJA SZKÓŁ

KORONAWIRUS

KOMUNIKAT KOMINIARZE

SEZON GRZEWCZY

SZERSZENIE, OSY...

OSTRZEŻENIA METEO

KAMPANIA 4U

ANIMUS FORTIS

FUNDACJA PSP

ZOSTAŃ STRAŻAKIEM

PLATFORMA E-LEARNING

Wręczenie nagrody Komendanta Głównego

 W dniu 1 września 2014 w Zespole Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Krotoszynie odbyło się uroczyste wręczenie nagrody dla uczennicy Karoliny Płoch, która w ramach IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego zdobyła w IV kategorii I miejsce.
Podczas inauguracji nowego roku szkolnego w imieniu Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej generała brygadiera Wiesława Leśniakiewicza, nagrodę – telewizor LED oraz dyplom wręczył Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie bryg. mgr inż. Mariusz Przybył.

Ideą konkursu plastycznego organizowanego przez Komendanta Głównego PSP, szefa OCK jest zainteresowanie tematem bezpieczeństwa dzieci i młodzieży stąd też konkurs odbył się pod hasłem ,,Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie”. Właściwa Postawa oraz świadomość występowania zagrożeń, z jakimi każdy może się spotkać, mogą uratować czyjeś życie dlatego celem konkursu była promocja wiedzy o bezpieczeństwie oraz kształtowanie właściwej postawy oraz to aby zdobyta wiedza pozostała w świadomości młodego człowieka jak najdłużej. Do eliminacji centralnych trafiły prace uczniów z całej Polski , które wcześniej zostały wybrane w eliminacjach szkolnych. W związku z bardzo dużą ilością nadesłanych prac plastycznych, eliminacje centralne zostały przeprowadzone w dwóch etapach. Naszej ,,regionalnej” laureatce gratulujemy sukcesu oraz życzymy powodzenia!

Tekst: Kornelia Przybylska

Foto: Mikołaj Minta

Our website is protected by DMC Firewall!