EWAKUACJA SZKÓŁ

KORONAWIRUS

KOMUNIKAT KOMINIARZE

SEZON GRZEWCZY

SZERSZENIE, OSY...

OSTRZEŻENIA METEO

KAMPANIA 4U

ANIMUS FORTIS

FUNDACJA PSP

ZOSTAŃ STRAŻAKIEM

PLATFORMA E-LEARNING

Krew to lek najcenniejszy

W dniu 20 listopada 2015 roku w restauracji „Ratuszowa” odbyło się coroczne spotkanie z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa. Imprezę swoim udziałem zaszczycili Komendant Powiatowy PSP w Krotoszynie – bryg. Mgr inż. Mariusz Przybył, funkcjonariusze Komendy Powiatowej PSP w Krotoszynie, na co dzień oddający krew oraz licznie przybyli goście z wicestarostą – Pawłem Radojewskim oraz zastępcą burmistrza Krotoszyna – Ryszardem Czuszke.

Uroczystość z Okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa była świetną okazją, by podziękować krwiodawcom z naszego klubu za codzienne poświęcenie, za to, że we współczesnym zaginionym i zapatrzonym we własne sprawy świecie, można pozostać wrażliwym na potrzebę drugiego człowieka.

Podczas uroczystości wyróżnieni zostali dwaj nasi koledzy: st. asp. Grzegorz Goliński oraz st. asp. Mateusz Poczta. Nasi koledzy otrzymali srebrne odznaczenie II stopnia.

Klub Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Powiatowej PSP w Krotoszynie działa już 36 lat. Oprócz regularnego oddawania krwi, staramy się również, by idea bezinteresownego oddawania „życiodajnego płynu” zyskiwała nowych sympatyków. Impreza która odbyła się w piątkowy wieczór była zorganizowana przy współudziale Urzędu Miejskiego w Krotoszynie oraz Starostwa Powiatowego.

 

Opracował: sekc. Bartosz Górka,

Zdjęcia sekc. Bartosz Górka

 

 

 

 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd