Uroczysta zmiana służby

W czwartek, 30 czerwca 2016 roku w Komendzie Powiatowej PSP w Krotoszynie odbyła się uroczysta zmiana służby podczas której służbę w Krotoszyńskiej Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej zakończył mł. ogn. Janicki Paweł, który dalszą karierę zawodową kontynuował będzie w Komendzie Powiatowej PSP w Jarocinie.

W uroczystości uczestniczył Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie bryg. Tomasz Niciejewski, który wręczył mł. ogn. Pawłowi Janickiemu skromy upominek w podziękowaniu za wieloletnią służbę.

Straż Pożarna to nie tylko doskonałe wyposażenie ale przede wszystkim ludzie.       mł. ogn. Paweł Janicki był przykładem godnym do naśladowania. Powierzone obowiązki służbowe wykonywał z należytą starannością. Młodsi mniej doświadczeni adepci służby pożarniczej mogli zawsze liczyć na jego pomoc. W Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej pełnił nieetatową rolę lidera w dziedzinie ratownictwa wodnego. Swoją wiedzę i nabyte umiejętności przekazywał funkcjonariuszom oraz druhom podczas szkoleń w czasie służby jak i poza Nią.

W dalszej karierze zawodowej życzymy dużo zdrowia, pomyślności oraz dalszych awansów.

Opracowanie: asp. Mateusz Dymarski

Zdjęcia: sekc. Szymon Kujawa

        

 

 

                                     

1.jpg 2.jpg

 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd