Kolejna edycja Turnieju 4 wspinalni

W dniu 15 września 2016 na obiektach Komend Powiatowych Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie i Pleszewie, odbyły się zawody w sporcie pożarniczym w ramach VI edycji „Turnieju Czterech Wspinalni”. Otwarcia turnieju dokonał Komendant KP PSP w Krotoszynie bryg. Jacek Strużyński po odebraniu meldunku o gotowości do zawodów, od D-cy JRG Krotoszyn kpt. Sławomira Włodarczyka.

Do zawodów przystąpiły następujące drużyny reprezentujące Komendy miejskie oraz powiatowe PSP: Poznań, Pleszew, Kalisz, Krotoszyn, Ostrów Wlkp. Po zaciętej rywalizacji w Krotoszynie i  zakończeniu I etapu, drużyny przeniosły się do Pleszewa, gdzie odbyły się drugie zawody tej edycji. Po rozegraniu konkurencji „wspinania po drabinie hakowej”  klasyfikacja końcowa zawodów odbywających sie w Krotoszynie przedstawiała się następująco:

Klasyfikacja indywidualna:

1. Majcher Krzysztof - KM PSP Poznań

2. Walkowiak Marcin - KM PSP Poznań

3. Woźniak Krzysztof - KM PSP Kalisz

4. Bartoszewski Andrzej - KM PSP Kalisz

5. Drążek Damian - KP PSP Pleszew

6. Jasiński Tomasz - KM PSP Kalisz

Klasyfikacja zespołowa:

1. KM PSP Kalisz

2. KM PSP Poznań

3. KP PSP Pleszew

4. KP PSP Ostrów Wlkp.

5. KP PSP Krotoszyn      

Zawodnicy po zakończeniu turnieju z rąk Komendanta Powiatowego PSP w Krotoszynie bryg. Jacka Strużyńskiego otrzymali gratulacje oraz pamiątkowe dyplomy.

Dziękujemy za sprawne przeprowadzenie zawodów komisji sędziowskiej w składzie: bryg. Robert Kaczmarek (KP PSP Pleszew),  mł. bryg. Robert Kurcbach (KM PSP Kalisz), mł. bryg. Marek Kolenda (KP PSP Ostrów Wlkp.), kpt. Tomasz Patryas (KP PSP Krotoszyn) oraz bryg. Tomasz Niciejewski (KP PSP Krotoszyn).

Tekst - kpt. Sławomir Włodarczyk

Foto - sekc. Szymon Kujawa

1.JPG 10.JPG 11.JPG

12.JPG 13.JPG 14.JPG

15.JPG 16.JPG 17.JPG

18.JPG 19.JPG 2.JPG

20.JPG 21.JPG 22.JPG

23.JPG 24.JPG 25.JPG

26.JPG 27.JPG 28.JPG

29.JPG 3.JPG 30.JPG

4.JPG 5.JPG 6.JPG

7.JPG 8.JPG 9.JPG

 

 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd