Nagrodzone dziewczyny

W poniedziałek 26 października 2016 roku w Sali Wiejskiej w Rozdrażewie odbyło się spotkanie, w czasie którego podsumowano udział Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Rozdrażewa w Zawodach Ogólnopolskich MDP wg CTIF, które odbyły się w Wiśle.

W spotkaniu uczestniczyły: dziewczyny z MDP Rozdrażew, Komendant Powiatowy PSP w Krotoszynie bryg. Jacek Strużyński ze swoim zastępcą bryg. Tomaszem Niciejewskim, wójt Gminy Rozdrażew Mariusz Dymarski, przedstawiciele Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Krotoszynie, przedstawiciele Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP Rozdrażew, przedstawiciele Zarządu OSP Rozdrażew.

Spotkanie stało się dobrą okazją do wręczenia listów gratulacyjnych i nagród zawodniczkom, które reprezentowały powiat krotoszyński zawodach.

Przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Rozdrażewie działają dwie Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze –męska i żeńska. W roku 2015 dziewczyny z MDP Rozdrażew rozpoczęły ćwiczenia i przygotowania do zawodów wg regulaminu CTIF. Zapał dziewczyn, zdyscyplinowanie i przede wszystkim frekwencja na treningach doprowadziły do zakwalifikowania się na zawody powiatowe w 2015 roku w których zajęły pierwsze miejsce. Sukces ten spowodował, że po raz pierwszy drużyna otrzymała zaproszenie na zawody wojewódzkie, które odbyły się 25 czerwca 2016r. Zajęcie drugiego miejsca umożliwiło start w Zawodach Ogólnopolskich MDP wg CTIF w dniach 02-04 września w Wiśle gdzie drużyna zajęła ósme miejsce.

Upartość w dążeniu do celu poparty ciężką mozolną pracą i treningami jest gwarancja sukcesu na co znakomitym przykładem jest drużyna MDP Rozdrażew.

Opracowanie: bryg. Tomasz Niciejewski

Zdjęcia: Iza Włodarczyk                    

1.jpg 2.jpg 3.jpg

4.jpg 5.jpg 6.jpg

7.jpg

 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd