EWAKUACJA SZKÓŁ

KORONAWIRUS

KOMUNIKAT KOMINIARZE

SEZON GRZEWCZY

SZERSZENIE, OSY...

OSTRZEŻENIA METEO

KAMPANIA 4U

ANIMUS FORTIS

FUNDACJA PSP

ZOSTAŃ STRAŻAKIEM

PLATFORMA E-LEARNING

Wręczenie kart rabatowych na paliwa w sieci stacji ORLEN

W czwartek 27 grudnia 2018 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie nastąpiło wręczenie Prezesom Jednostek OSP włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego kart rabatowych na paliwa w całej sieci stacji Orlen.

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie st. bryg. Jacek Strużyński dokonał uroczystego wręczenia kart oraz omówił zasady funkcjonowania programu lojalnościowego.

Program lojalnościowy podpisany pomiędzy PKN ORLEN reprezentowanym przez Prezesa Zarządu Daniela Obajtka, a Komendantem Głównym Państwowej Straży Pożarnej gen. brygadierem Leszkiem Suskim wchodzi w życie od 1 stycznia 2019 roku.

Uprawnionymi do  udziału  w programie są strażacy posiadający przeszkolenie i uprawnienia do udziału w akcjach ratowniczych, działający w szeregach OSP włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego. Program lojalnościowy uprawnia do indywidualnego korzystania przez członków tej formacji z rabatu w wysokości 8 groszy za litr paliwa na stacjach ORLEN oraz na stacjach BLISKA. 

Do krotoszyńskich strażaków trafiły193 karty rabatowe.

Opracował: kpt. Tomasz Patryas

Zdjęcia: kpt. Tomasz Patryas

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!