EWAKUACJA SZKÓŁ

KORONAWIRUS

KOMUNIKAT KOMINIARZE

SEZON GRZEWCZY

SZERSZENIE, OSY...

OSTRZEŻENIA METEO

KAMPANIA 4U

ANIMUS FORTIS

FUNDACJA PSP

ZOSTAŃ STRAŻAKIEM

PLATFORMA E-LEARNING

Odprawa operacyjna kadry kierowniczej

W ostatnich miesiącach funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie uczestniczyli w cyklu narad szkoleniowych organizowanych przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu podczas których uzyskali szereg istotnych informacji w zakresie bieżących spraw operacyjnych oraz planów do realizacji na rok 2020.

We wtorek 17 grudnia 2019 roku w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Krotoszynie odbyła się odprawa operacyjna kadry kierowniczej z dowódcami poszczególnych szczebli oraz dyżurnymi operacyjnymi powiatu, której celem było przedstawienie informacji uzyskanych na szczeblu wojewódzkim oraz omówienie spraw bieżących.

Każdy z omawianych bloków tematycznych został podsumowany przez kierownictwo komendy oraz poddany dyskusji przez obecnych funkcjonariuszy. Na zakończenie odprawy wykorzystując spotkanie w tak szerokim gronie poruszono sprawy bieżące wynikające z dotychczasowej działalności krotoszyńskiej komendy.

Podsumowując odprawę komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie st. bryg. Jacek Strużyński podziękował za dotychczasową współpracę i wkład funkcjonariuszy w działalność komendy oraz przedstawił cele i kierunki działania do realizacji w kolejnym roku kalendarzowym.

Opracowanie: kpt. Tomasz Patryas, asp. Mateusz Dymarski

Zdjęcia: JRG Krotoszyn

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd