EWAKUACJA SZKÓŁ

KORONAWIRUS

KOMUNIKAT KOMINIARZE

SEZON GRZEWCZY

SZERSZENIE, OSY...

OSTRZEŻENIA METEO

KAMPANIA 4U

ANIMUS FORTIS

FUNDACJA PSP

ZOSTAŃ STRAŻAKIEM

PLATFORMA E-LEARNING

Opel w rowie

Trzej mężczyźni w wieku od 21 do 23 lat trafili do szpitala po wypadku drogowym do jakiego doszło w niedzielę 11 maja 2014 roku w miejscowości Starkówiec, gm. Kobylin.
Zgłoszenie do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krotoszynie wpłynęło o godzinie 16:43. Po zebraniu niezbędnych informacji Dyżurny Operacyjny Powiatu wysłał do miejsca zdarzenia samochód ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP z Krotoszyna, samochód ratownictwa technicznego i samochód gaśniczy z OSP Kobylin.
Po do jechaniu do miejsca zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym ustalił, że samochód osobowy marki Opel Vectra uderzył w przydrożne drzewo, wpadł do rowu i leży na lewym boku. Będący na miejscu ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego udzielają pomocy medycznej trzem osobom poszkodowanym, które podróżowały pojazdem.
Strażacy w uszkodzonym pojeździe odłączyli akumulator oraz zakręcili zawór instalacji gazowej. Będący na miejscu lekarz po przebadaniu poszkodowanych, podjął decyzję o zabraniu ich do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w celu wykonania szczegółowych badań. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez Policję strażacy usunęli z jezdni pozostałości po zdarzeniu. Działania trwały prawie dwie godziny.
Tekst: bryg. Tomasz Niciejewski
Foto: JRG PSP Krotoszyn

DMC Firewall is a Joomla Security extension!